تغییر در گروه نت برگ؛ iiVentures به دنبال جذب سرمایه ۷۰ میلیارد تومانی

تغییر در گروه نت برگ؛ iiVentures به دنبال جذب سرمایه ۷۰ میلیارد تومانی

شب گذشته (۴ اسفند ۹۷)، در اتفاق یه سالگی ایده هاب، «علیرضا صادقیان» مدیرعامل هلدینگ «کسب وکار نوین ایرانیان» که تازگیا نام خود رو به «iiVentures» (مخفف Iran Internet Ventures)تغییر داده، خبر از اعلام آمادگی این گروه واسه جذب سرمایه ۵۰ تا ۷۰ میلیارد تومانی داد. اونم اینکه توضیحات و آمارهایی رو در مورد هر کدوم از زیر مجموعه های این گروه نشون داد.

iiVentures حالا مالک برنده های نت برگ، تیک ۸ ، چیلیوری، دکتر دکتر و سرمیز بوده و به گفته صادقیان، همه این مجموعه ها در سال گذشته تونسته ان به رشد زیادی دست پیدا کنن و در صورت تحقق جذب سرمایه ای که iiVentures به دنبالشه، سرعت این پیشرفتا افزایش پیدا می کنه.

فروش ۱۵ میلیون نت برگ

صادقیان با اشاره به آمار استفاده بالای مردم از گوشیای هوشمند، کار و کاسبیای اینترنتی رو بستری مناسب و درآمدزا دونست. اون در شروع صحبت خود درباره نت برگ، سایت تخفیف گروهی مجموعه iiVentures، توضیح داد: «نت برگ پرمیوم که تازگیا در این سایت دیده می شه مختص پیشنهادات تخفیفیه که قبل از این معمولا در سایتای تخفیف و خرید گروهی دیده نمی شد و واسه پیشنهادات لوکس تر به کار میره.»

صادقیان هم اینکه به Netbarg Servises اشاره کرد که خدمات آنلاین رو با تخفیف ارائه میده و در ادامه به فروش کدهای تخفیف سایتای دیگه در نت برگ هم اشاره کرد:

«ما پیش بینی می کنیم پیشنهادات تخفیف نت برگ در سال آینده دست کم ۱۰ تا ۱۵ برابر بشه. پلتفرم ما با بیشتر از ۱۸ هزار کار و کاسبی همکاری کرده و نزدیک به صد هزار پیشنهاد در سایت ارائه شده و ۱۵ میلیون نت برگ به وسیله مردم خریداری شده.»

موتوچیلی در چیلیوری

صادقیان در ادامه صحبتای خود به چیلیوری اشاره کرد و اونو در مارکت سفارش آنلاین غذا در رتبه دوم دونست و گفت: «تازگیا در این سرویس هم تغییرات زیادی انجام دادیم و تونستیم گزینه موتوچیلی و موتوچیلی اکسپرس رو به اون اضافه کنیم. در این حالت به ترتیب غذاها رو زیر ۴۵ دقیقه و ۲۵ دقیقه به دست مشتری می رسانیم و واسه رسیدن به این نکته، ناوگانی رو مختص این عملیات در عرض کمتر از یه ماه راه اندازی کردیم. چیلیوری در سال ۹۷ رشد دویست درصدی داشته و این رشد در سال آینده هم ادامه داره.»

مدیرعامل iiVentures  هم اینکه به همکاری مامان پز و چیلیوری اشاره کرد که باعث شده سفارش تک غذا از سایت مامان پز ممکن شه و غذاها زیر ۲۰ دقیقه به دست مشتریان برسه.

غذاهای شرکتی سرمیز کارکنان

صادقیان هم اینکه به استارت آپ سرمیز اشاره کرد که رابطیه بین کترینگای جور واجور و شرکتا و پرسنل شرکتا می تونن از بین تنوع غذایی جورواجور، یه غذا رو واسه سرمیز شرکت خود انتخاب کنن: «سرمیز با هزینه مارکتینگ صفر شروع به کار کرده و راه خود رو به آهستگی پیموده و هر ساله ۷۷ درصد رشد کرده.»

فروش بلیت سینماها در تیک۸

تیک ۸ منبع آنلاین خرید بلیت این مجموعه هم تغییرات زیادی دیده و قراره که جدا از رویدادهای فرهنگی هنری، به همه رویدادهای تفریحی، آموزشی و چیزای دیگه ای به جز اینا هم بپردازه و این کار رو به زودی شروع می کنه. به گفته صادقیان تیک ۸ تبدیل به منبع آنلاین خرید و فروش بلیت واسه همه می شه و همه افراد می تونن بلیتای اتفاق خود رو در اونجا به فروش گذاشته، بدون اینکه نیازمند به طراحی سایت باشن.در بین صحبتای صادقیان به موضوع فروش بلیت سینماها تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیس (بهار ۹۸) در پلتفرم تیک۸ گفته شد و به نظر می رسه انحصار فروش بلیت سینما که قبل از این فقط در دست یه مجموعه بود، به زودی شکسته می شه.

رزرواسیون مطب دکتر آنلاین

دکتر دکتر دیگه استارت آپ این مجموعه هستش که پلتفرمی واسه رزرو ویزیت دکترهای جورواجور بوده و رشد خود رو به آهستگی درزمان چند سال ادامه داده. دکتردکتر میزبان هفت هزار متخصص بوده و در طول عمر دو ساله خود، یه میلیون رزرو در اون انجام شده. صادقیان رشد دکتردکتر نسبت به سال گذشته رو رقم ۱۰۰۰ درصد عنوان می کنه و میگه: «دکتردکتر رشد ده تا یازده برابری در تعداد یوزرها و دکترهای خود داشته.»

دیدگاهتان را بنویسید