معرفی اپ Timbre؛ ویراشگری کارآمد برای فایل های صوتی و تصویری
Colorful map pointer set on white background. Horizontal composition with copy space. Clipping path is included.

معرفی اپ Timbre؛ ویراشگری کارآمد برای فایل های صوتی و تصویری

با در نظر گرفتن امکانات فراوون Timbre: Cut, Join, Convert، شاید «آچار فرانسه» بهترین لقبی باشه که بتونیم به این برنامه بدیم. واسه سیستم عامل اندروید، اپلیکیشنای ویرایشگر صدا و ویدیوی زیادی وجود داشته و عجیب اینجاس که با وجود تعدد زیاد این جوری برنامه ها تعداد کمی تونسته ان به موفقیت برسن.

Timbre: Cut, Join, Convert رو می تونیم یکی از همین اپلیکیشنا بنامیم؛ برنامه ای که با امکانات فراوون و رابط کاربری ساده خود تونست به سرعت دل دارندگان دیوایسای اندرویدی رو به دست بیاره. با ما و معرفی Timbre همراه باشین تا دلیل موفقیت زودتر از موعد معمولی ساخته Xeus رو فهمیده باشین.

Timbre رو می تونیم به سه قسمت تقسیم کنیم: Video ،Audio و Other. کسائی که میخوان روی فایلای صوتی خود تغییراتی بدن، باید به بخش Audio مراجعه کنن. اینجا می تونین به کمک Join چندین فایل صوتی رو با هم ترکیب کنین یا به واسطه Cut بخشی از اونو جدا کنین.

جدا از اینکه توانایی تقسیم صدا به چندین قسمت [Split]، حذف بخشی از آهنگ [Omit]، تغییر بیت ریت [Bitrate] یا فرمت موزیک [Convert] هم دارین. همین امکانات رو با قسمت Video که مربوط به فایلای ویدیوییه هم تماشاگر هستیم؛ فرقش اینه که اینجا دو ویژگی متفاوت دیگه س/

یکی از اونا Remove Audio نام داشته و همونجوری که اسمش نشون میده، صدا رو از ویدیو حذف می کنه. دومین توانایی متفاوت بخش Video نسبت به Audio هم جداسازی صدا از تصویر [Video to Audio] بوده و کسائی که میخوان دیالوگ یا ترانه ای رو از ویدیو اون جدا کنن، این گزینه به کارشون میاد.

با وجود اینکه همین دو بخش خوب نیازای کاربران رو بر طرف می کنه، اما Xeus واسه مفیدتر کردن اپلیکیشنش قسمت Other رو هم اضافه کرده که فعلا فقط به دو شاخه Console و Text to Speech تقسیم شده؛ Text to Speech متن رو به گفتار تبدیل کرده و Console واسه کسائی که برنامه نویس هستن مناسب میشه.

با در نظر گرفتن کارایی این قسمت، شاید در آینده امکانات بیشتری به Other اضافه می شه. حرف هامون رو این جوری به پایان می رسانیم که Timbre با وجود سادگی و امکانات فراوون خود، دلیلی واسه دانلود نکردنش باقی نگذاشته س. پس کسائی که خواهان یه ویرایشگر همه کاره صدا و تصویر هستن، ساخته Xeus رو از دست ندن.

  • Timbre: Cut, Join, Convert
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Xeus
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۱ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای دیجیاتو بخونین:

معرفی اپلیکیشن KineMaster؛ ویرایشگر حرفه ای ویدیوها

کم حجمای سرگرم کننده؛ معرفی بازیای موبایلی که حجم پایینی دارن

دیدگاهتان را بنویسید