نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

 

الف) سرویس نقاشی ساختمان تو تهران در یاور  به ترتیب زیر انجام می شه
انجام کارهای لکه گیری و بازسازی بتونه آسون، سنباده کاری و آماده سازی برای آستر آسون، اجرای لایه اول آستر، لکه گیری و سنباده دوباره، اجرای لایه دوم آستر، لکه گیری برای اجرای رنگ اصلی، اجرا رنگ اصلی
ب) برخی از رنگای اکریلیک قابل شستشو نیستن؛ اما کبال خودشو مجبور می دونه تا از رنگای اکریلیک قابل شستشو استفاده کند.
پ) متخصصان نقاشی کبال معمولا برندهای رنگ سحر، هاویلوکس، هادی، پارس الوان، پارس بهار و پارس اطلس رو برای نقاشی انتخاب می کنن.

راهنمای قیمت

الف) قیمت نقاشی ساختمان طبق متراژ و کیفیت زیرسازی کار محاسبه می شه.
ب) برای محاسبه هزینه ی نقاشی طبق متراژ، از ضرب طول در عرض اتاقا استفاده می شه.
پ) هزینه رنگ هم در قیمتا دید شده؛ یعنی احتیاجی نیس رنگ رو خودتون تهیه کنین و این کار بر عهده ی متخصصه.
ت) مواردی که خارج از سرویس روتین نقاشی کبال هستن و هزینه ی انجام اونا به شکل جداگونه دریافت می شه:

 • هزینه زیرسازی بیشتر از حد عادی (ترکای عمیق، شکستگیای طولانی، سطح گچی و …): هر مترمربع بین ۱.۵ تا ۲ هزار تومان
  • هزینه جداکردن کاغذ دیواری: هر مترمربع ۲ هزار تومان
  • هزینه رنگ آمیزی نرده: هر متر (طول) ۱۲ هزار تومان
  • هزینه رنگ آمیزی حفاظ کرکره ای: هر مترمربع ۲۴ هزار تومان
  • هزینه رنگ آمیزی رادیاتور: هر متر (طول) ۱۲ هزار تومان
  • هزینه ی کارایی مثل رنگ آمیزی در ورودی، رنگ آمیزی در پارکینگ، رنگ آمیزی در محوطه، اجرای تکنیکای خاص نقاشی، جابجا کردن مبلمان، جداکردن پرده و مواردی مثل این، به شکل توافقی محاسبه می شه.
  • هزینه نقاشی چارچوب پنجرها به شکل جداگونه محاسبه و به قیمت نقاشی اضافه می شه. قیمت نقاشی هر واحد سطح از چارچوب پنجره برابر قیمت یه مترمربع از رنگ انتخابیه.

ث) کمه کم سفارش نقاشی باید ۱۵۰ هزار تومان باشه
ج) قیمتا طبق نرخنامه سال ۱۳۹۷ محاسبه شده ان.

کاشی کاری

الان کاشی و سرامیک به یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی تبدیل شده. هم برای تمیزی و بهداشت ساختمانا مهمه و هم به زیبایی ساختمان کمک می کنه. به ویژه اینکه در سالای گذشته، استفاده از سرامیک علاوه بر سرویس بهداشتی و آشپزخانه به عنوان کف پوش سالن پذیرایی و بقیه اتاقا هم عادی شده. انتخاب کف پوش حموم نقش مهمی در تعیین حالت کلی دکوراسیون حموم داره . در این مقاله ایدهایی برای انتخاب مناسب تر این کف پوش ارائه می شه . کاشیای مورد استفاده در کف حموم در انواع کیفیت و رنگ و اندازه و طرح و بافت و شکل وجود دارن و تنوع انتخاب رو زیاد می کنه . بهتره کف پوش حموم از جنس سرامیک باشه چون هم بادوام تره ، هم تمیز کردن اون راحته ، هم نسبت به رطوبت حساس نیس و در موقع خیس شدن خیلی لیز نمی باشه. حتما توجه داشته باشین سرامیک انتخابی برای حموم از نوع لیز نباشه . ممکنه خرید سرامیک های بی لعاب ارزون تر باشن اما دقت کنین که این سرامیکا سریع کثیف شده و به مراقبت زیادی نیاز دارن. لعابا مواد معدنی و سیلیسی هستن که به شکل یه لایه شیشه ای مثل در سطح خارجی سرامیک قرار می گیرند و البته یکی از دلایل لیزخوردن آدما و اشیا روی سرامیک همین لعابه. لعابا انواع مختلفی دارن که به شکل مات یا براق دیده می شن. هنگام خرید سرامیک برای کف باید دقت داشت که لعاب برق شیشه ای نداشته باشه چون که سطح سرامیک رو خیلی لیز می کنه و احتمال سر خوردن در این شرایط زیاد هستش. پس سرامیکای مات انتخاب بهتری برای کسانیه که نگران سرخوردن خودشون یا فرش هایشان روی سرامیک هستن. ابعاد سرامیک برای کف پوش باید هنگام انتخاب سرامیک اندازه اونو با جای مورد نظر برابری داد. مثلا کف سرویسای بهداشتی باید اندازه کاشی رو طوری انتخاب کرد تا بشه شیبی مناسب برای تخلیه آب به درون کف شور به دست بیاره

امتیازات یاور

 • نقاشان مجرب و حرفه ای
 • رعایت نظافت در طول نقاشی
 • قیمت مناسب و مساوی
 • تضمین کیفیت نقاشی
]]>