5 خوراکی خوشمزه که میل جنسی تان را زیاد می کند | طب ایرانی

5 خوراکی خوشمزه که میل جنسی تان را زیاد می کند | طب ایرانی

توت فرنگی میوه شناخته شده ایه و معمولا در طول رابطه جنسی ازش استفاده می شه.
اگه احساس کردین که نیروی لازم رو واسه رابطه جنسی ندارین . یادتون باشه،غذایی که می خوریم  تاثیر بسیاری در سلامتی ما داره. پس، تلاش کنین این غذاها رو واسه بهبود زندگی جنسی بخورین.

توت فرنگی

توت فرنگی  میوه شناخته شده ایه و معمولا در طول رابطه جنسی ازش استفاده می شه. اما این توت قرمز خوشمزه  سرشاراز ویتامینای B و فولاته ، که به پیشگیری از نقائص هنگام تولد کمک میکنه . هم اینکه پر از ویتامین C هستش که  میل جنسی  رو زیاد می کنه. هم اینکه شامل ترکیبیه که  رگهای خونی رو شل و  گردش خون رو بهتر کنه، در نتیجه مانند ویاگرا اثر طبیعی بوجود میاره.

دانه کدو تنبل

دانه کدو پمپ کردن میل جنسی زنان و افزایش سطح هورمون تستوسترون در مردونه.  هم اینکه غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ه، که واسه میل جنسی خیلی خوبه. هم اینکه شامل مواد مغذی مانند سلنیوم و ویتامین E، است که واسه سرخرگها بسیار ایده آله.

سیب زمینی شیرین

در فرهنگای آفریقایی، سیب زمینی شیرین بخشی از  درمانهای باروری و درمانای جایگزینی استروژن واسه تقویت میل جنسی  بوده. پتاسیم، موجود در اون  از فشار خون بالا  پیشگیری کرده در نتیجه  شانس فرد رو از هر گونه خطر مربوط به مشکل نعوظ کم می کنه.

انار

این میوه قرمز مدت زیادیه که  به عنوان ماده خوردنی  بسیار عالی  شناخته شده اما میدونید که خواص عالی درارتباط جنسی هم داره ؟ نوشیدن آب انار می تونه سطح هورمون تستوسترون رو زیاد کرده ، که  باعث افزایش میل جنسی درمردان و زنان می شه. این میوه هم  واسه درمان مشکل نعوظ و تنظیم گردش خون فوق العاده خوبه

سیب

سیب شامل phenylethylamine  است که به آدم شادی و نشاط میده. Phenylethylamine همون عنصر موجود در شکلاته و یه ماده شیمیایی احساس خوب رو در بدن آزاد می کنه. جدای از اون، سیب هم شامل quercertin، فلاونوئیده که به پیشگیری از سرطان پروستات کمک می کنه.

منبع : hidoctor.ir

جمع آوری سلامت اکاایران

دیدگاهتان را بنویسید